Skip Navigation Links


İstatistiklere dahil edilen
Son Çekilişin TARİHİ :
29.7.2020
Çekiliş No
1344
Çıkan ALAN ( Küme )
20103-6-168-64


SON 5 ÇEKİLİŞİN SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
Skip Navigation LinksSayısal Loto Şansı > Açıklamalar ve Örnek 5 Mart 2021 Cuma
LOTTERYMATİC-Açıklamalar ve Örnek


Kupon Belirlemek sayfasında toplam 8 çeşit ürün bulunmaktadır. Her ürün özellikleri belirlenmiş 8 adet sayısal loto kolonunu (1 kuponluk) ifade eder .Bunlardan ilk 5’i, Basamak, Tek Sayı, Toplam, İstenen 1 Sayı ve İstenen 2 Sayının belirlenmesi suretiyle oluşturulur.

Sonra gelen 6., 7. ve 8. ürünler ise, yine aynı Basamak’tan türetilerek, Tek Sayı ve Toplamları ne olursa olsun, İstenen 1 Sayı, İstenen 2 Sayı ve İstenen 3 Sayının belirlenmesi suretiyle oluşturulan Sayısal loto kuponlarıdır.

Her ürün için talep edilen fiyat, olasılıklar içinden rastgele 8 tane kolon (1 kuponluk) seçerek, kolondaki numaraların mail adresinize gönderilme fiyatıdır. Fiyatlara KDV dahildir.

Sipariş sonuçları, bir süreliğine ekranda ÜCRETSİZ olarak görülebilecektir

Kupon Belirlemek sayfasında yapacağınız işlemler aşağıda şekilli ve örnekli olarak gösterilmiştir :

1-Oynamak istediğiniz verimli alanın BASAMAĞını oluşturunuz. Beş kutucuktaki sayıları, toplamları 6 olacak şekilde seçtiğiniz taktirde Ürün No:1 Olasılıklar Hesap Düğmesi açılır. İsterseniz örnek olarak aşağıdaki seçimleri yapmış olalım :
BASAMAK = 20211 olsun. Seçtiğimiz bu verimli alanın içinde kaç tane kolon vardır? Ürün No: 1 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıkladığınızda, cevabın 162.000 adet kolon olduğunu görürsünüz. Yani seçtiğimiz örneğe göre, olasılık miktarı 13.983.816 adet kolondan 162.000 adet kolona düşmüştür. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun1, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

2-Oynamak istediğiniz verimli alanın TEK SAYI sını seçiniz. Aynı örneğimize devam ederek TEK SAYI yı 2 olarak seçmiş olalım. Acaba 162.000 adet kolon içinden TEK SAYI sı 2 olan kolonları seçersek, 162.000 adet kolon kaç adet kolona düşer? TEK SAYI yı 2 olarak seçip, Ürün No: 2 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıklayınca, açılan tabloda cevabın 35.500 adet kolon olduğunu görürsünüz. Olasılık miktarı bu seçim sonucunda, 35.500 adet kolona düşmüştür. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun2,<b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Tek, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

3-Oynamak istediğiniz verimli alanın TOPLAM ını seçiniz. Aynı örneğimize devam ederek TOPLAM ı 138 seçmiş olalım. Acaba 35.500 adet kolon içinden TOPLAM ı 138 olan kolonları seçersek, 35.500 adet kolon, kaç kolona düşer? TOPLAM ı 138 olarak seçip, Ürün No: 3 Olasalıklar Hesap Düğmesi ni tıklayınca, açılan tabloda cevabın 4.243 adet kolon olduğunu görürsünüz. Olasılık miktarı bu seçim sonucunda, 4.243 adet kolona düşmüştür. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun3, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Tek-Toplam, Olasılık Adedi

Bundan sonraki 4. ve 5. ürünler için dikkat edilmesi gereken husus, daha önce seçilen TEK SAYI adedine uygun miktarda tek sayı yazılmasıdır (aksi halde olasılık adeti doğal olarak 0 (sıfır) adet çıkacaktır).

Kupon Belirlemek

4-Bütün kolonlarda olmasını istediğiniz bir sayıyı (uğurlu sayı, son hafta çıkan sayı, çok çıkan sayı, çoktan beri çıkmamış sayı v.s.) seçiniz. Aynı örneğimize devam ederek, bütün kolonların içinde 7 sayısının olmasını isteyelim. Acaba 4.243 adet kolon kaç kolona düşecektir? Ürün No: 4 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıkladığınızda, cevabın 703 adet kolon olduğunu görürsünüz. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun4, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Tek-Toplam-Seçilen 1 Sayı, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

5-Bütün kolonlarda olmasını istediğiniz iki sayıyı seçiniz. Aynı örneğimize devam ederek, bütün kolonların içinde 7 ve 8 sayılarının olmasını isteyelim. Acaba 703 adet kolon kaç adet kolona düşecektir? Ürün No: 5 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıkladığınızda, açılan tabloda cevabın 124 adet kolon olduğunu görürsünüz. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun5, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Tek-Toplam-Seçilen 2 Sayı, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

6-Basamak aynı kalmak üzere, bütün kolonlarda olmasını istediğiniz bir sayıyı seçiniz. Bütün kolonların içinde 27 sayısının olmasını isteyelim. Acaba Ürün 1’deki 162.000 adet kolon kaç kolona düşecektir? Ürün No: 6 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıkladığınızda, cevabın 32.400 adet kolon olduğunu görürsünüz. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun6, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Seçilen 1 Sayı, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

7-Bütün kolonlarda olmasını istediğiniz iki sayıyı seçiniz. Bütün kolonların içinde 27 ve 32 sayılarının olmasını isteyelim. Acaba 32.400 adet kolon kaç kolona düşecektir? Ürün No: 7 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıkladığınızda, cevabın 3.240 adet kolon olduğunu görürsünüz. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun7, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Seçilen 2 Sayı, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

8-Bütün kolonlarda olmasını istediğiniz üç sayıyı yazınız. Bütün kolonların içinde 27, 32 ve 44 sayılarının olmasını isteyelim. Acaba 3.240 adet kolon kaç kolona düşecektir? Ürün No: 8 Olasılıklar Hesap Düğmesi ni tıkladığınızda, cevabın 324 adet kolon olduğunu görürsünüz. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Urun8, <b>Sayısal Loto</b>-Basamak-Seçilen 3 Sayı, Olasılık Adedi

Kupon Belirlemek

Ürün girişlerimizi bitirdik, sisteme ne istediğimizi de bildirdik ama daha henüz ürünlerin kesin seçimlerini yapmadık, belki de sonra bazılarını seçmekten vazgeçeceğiz.

İşlemin Sonlandırılması İçin Tıklayınız düğmesine basınız. Ekranda beliren Seçmek ve Satınalmak İçin Tıklayınız linkine dokunduktan sonra, ürün girişleri bir sonraki Sipariş Sayfası na aktarılır.

Sipariş Sayfası nın ilk tablosunda ürünleriniz bütün özellikleri ile listelenmiştir. Sipariş Sayfası nın ikinci tablosu ise 8 kolondan oluşan Kupon Adetlerini belirlemek suretiyle, nihai olarak satın alınacak ürünlerin tesbiti içindir. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

<b>Sayısal Loto Çekiliş</b>, SIP1 <b>Sayısal Loto Çekiliş</b>, SIP2

Kupon Adetleri girildikçe tutarlar TL olarak yan sütunda görünür. TOPLAM TUTAR, girilen Kupon Adetlerinin tümünün toplam fiyatıdır. Fiyatlara KDV dahildir.

Sipariş Kalemlerini Oluştur Düğmesinin ismi, ÜCRETSİZ SİPARİŞ KALEMLERİNİ OLUŞTUR şekline dönmüştür  

Beğendiğiniz ürünlerin Sipariş Et kutucuklarını işaretledikten sonra, ÜCRETSİZ SİPARİŞ KALEMLERİNİ OLUŞTUR düğmesine tıkladığınız zaman, seçtiğiniz ürünler SİPARİŞ KALEMLERİ tablosuna aktarılarak SİPARİŞ TOPLAMI ve FATURA BEDELİ belirlenir.

SİPARİŞ BİLGİLERİ SAYFASINA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ linkin ismi ÜCRETSİZ SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ olmuştur

En altta görülen ÜCRETSİZ SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ linkine tıklamak suretiyle işleme devam edilir. EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

<b>Sayısal Loto Çekiliş</b>, SIP3


ÜCRETSİZ SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

düğmesini tıkladıktan sonra açılan yeni bir sayfada

Sonuçları Listele

düğmesini tıklayarak seçtiğiniz ürünleri görebilirsiniz.

Açıklamaların devam eden bölümlerini lütfen dikkate almayınız.

Ödemeler Banka Havalesi veya EFT yoluyla, web sitemizden aldığınız referans no sunu mutlaka belirtmek suretiyle, yapılır.

Hesap Bilgileri
Banka: İŞ BANKASI
Şube Kodu: 1120
Hesap No: 0528125
IBAN:
Hesap Sahibi: Tueger Danışmanlık Ltd.Şti 

Sipariş Bedeli Yatırılmadan Siparişiniz Gönderilmeyecektir.


Sipariş ve ödemeyi takiben, 8 kolonluk listeler, e-mail yoluyla 48 saat içinde mail adresinize ulaştırılır. Bu listeleri kullanarak, Milli Piyango İdaresinin matbu kuponlarını, her Kupon arkasında yazılı (Sayısal Loto Oynama Esasları) na uyarak doldurup, Sayısal Loto Bayilerinden oynayabilirsiniz.

Ödemeler ileride kredi kartı ile yapılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapılması durumunda, 8 kolonluk listeler ekrandan doğrudan doğruya ulaştırılacaktır. Benzer bir örnek, (12102-3-151-6131 alanı) bilgi için aşağıda gösterilmiştir.

<b>Sayısal Loto Çekiliş</b>, ORN2

resimSIPbilgileri

resimTeyit

Kupon BelirlemekMenüden Kısa Yol alt menülerini tıklayarak, alternatif olarak, hiç uğraşmadan anında (16 Kolona) ulaşabilirsiniz. Şimdiye kadar çıkmış şanslı Alanlardan veya çıkmaya yakın benzer şanslı Alanlardan düğmelerini tıklayınız

İstanbul için 5 Günlük hava tahmini

ISTANBUL ISTANBUL


2011 lotterymatic ©