Skip Navigation Links


İstatistiklere dahil edilen
Son Çekilişin TARİHİ :
29.7.2020
Çekiliş No
1344
Çıkan ALAN ( Küme )
20103-6-168-64


SON 5 ÇEKİLİŞİN SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
Skip Navigation LinksSayısal Loto Şansı > Site Kullanım Şartları 21 Ocak 2021 Perşembe
Site Kullanım Şartları


TUEGER İHRACAT KALİTE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’ye ("TUEGER") ait www.lotterymatic.com Sayısal Loto sitesine ("Site") hoş geldiniz. Siteye erişim gerçekleştiren kullanıcı, ki fiil ehliyetine sahip olduğunu, akıl sağlığının yerinde olduğunu ve eyleminin sorumluluğunu taşımakla yükümlü olduğunu peşinen kabul eder, aşağıdaki yasal şartlara uymaya razı olmuş sayılır :

www.lotterymatic.com sitesi, 6/49 Sayısal Loto bilet satış sitesi değildir. Sadece kendi müşterilerine, Milli Piyngo İdaresinin yetkili bayilerinde oynayabilmeleri için, olasılık seçeneklerini hesaplatarak 8’erlik kolonlardan müteşekkil Kupon rakamlarını sunmaktadır.

 • Site içerisindeki bilgilerin telif ve fikri mülkiyet hakkı ve diğer her türlü hakkı TUEGER’e aittir.
 • Site, hiçbir kişi veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, TUEGER’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez. TUEGER, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmadığı gibi, bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilerin kullanımından sadece kullanıcı sorumludur.
 • Kullanıcı, Üyelik bilgilerinin herhangi bir üçüncü şahıs tarafından kullanılmasının sonuçlarından tamamıyla kendisinin sorumlu olduğunu, bu işlemlerin kendisi tarafından yapılmadığı yolundaki itiraz ve def'i haklarından peşinen feragat ettiğini, bu gibi usulsüz kullanımları yapan kişilerin kimliklerini TUEGER'in tespit etmekle yükümlü olmadığını kabul ve taahhüt eder.
 • TUEGER, üyenin kişisel bilgilerinin başkalarınca kullanım güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Üye bu bilgilerinin güvenliğinden kendisi sorumludur.
 • Kullanıcı, Siteye hukuki sorumluluk oluşturabilecek veya suç teşkil ettirebilecek hiçbir bilgi aktarmamayı taahhüt eder. Ayrıca kullanıcı, Siteye virüs veya başka zararlı unsur içeren türde bilgiyi, yazılımı ya da malzemeyi postalayamaz ya da iletemez. Bu durumlardan en az birini gerçekleştirenler hakkında kanuni takibat için yasal yollara başvurulur.
 • Üye, TUEGER banka hesaplarına yaptığı transfer tutarlarından ve doğru referans numarası girerek para transferi yapmaktan, münhasıran sorumlu olacaktır. Üye tarafından verilen ödeme talimatlarının tam ve gereği gibi ifa edilmemiş olması nedeni ile meydana gelecek her türlü zarar, ziyan ve tüm sorumluluk üyeye aittir. Üye tarafından yapılan hatalı işlemlerde TUEGER'in herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Bankaların tahsil ettiği masraf tutarları üyeye aittir. TUEGER, hatalı ödemeleri iade etme yükümlülüğü altında değildir.
 • Kullanıcının yaptığı ödemelerin veya para transferlerinin bankalardan ve/veya sistemsel nedenlerden kaynaklanan sorunlar nedeni ile TUEGER banka hesaplarına geç geçmesinden veya geçmemesinden TUEGER sorumlu değildir. Ancak TUEGER, kullanıcının başvurusunu dikkate alarak araştırma yapabilir.
 • Çalışılan banka bilgileri ve banka kanalları TUEGER tarafından uygun görüldüğü şekilde değiştirilebilir. Kullanıcı, çalışılan banka bilgilerinin ve banka kanallarının TUEGER tarafından değiştirilmesi durumunda herhangi bir zarar-ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 • Kullanıcı tarafından satın alınmış bulunan hizmetin, internet ortamındaki olası her türlü bağlantı kopukluğu, sistem arızaları veya teknik sebepler yüzünden kullanıcıya ulaşmaması, gecikmesi de dahil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, hatalı veri aktarımı yahut iletişim aksaklıkları nedeni ile doğmuş ve/veya doğacak doğrudan ve dolaylı zararlardan TUEGER herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Üçüncü şahıslarla ilgili olarak ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklarda ve ihtilaflarda; üçüncü şahısların tazminat taleplerinde TUEGER'in sorumlu tutulamayacağını kullanıcı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Kullanıcı, 3. kişiler aracılığı ile TUEGER banka hesaplarına gönderdiği paralar ile ilgili uğradığı veya uğrayacağı zararlardan dolayı TUEGER'i sorumlu tutamaz.
 • TUEGER, gerekli gördüğü anda üyeliği hiçbir nedene dayanmadan ve herhangi bir gerekçe göstermeden sona erdirebilir. Kullanıcı, üyeliğinin sona ermesine ilişkin olarak herhangi bir zarar-ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 • TUEGER, Sitede bulunan herhangi bir bilginin herhangi bir yolla kullanımı, kopyalanması ya da aktarılmasından, yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • TUEGER, Site içinde yer alan bilgileri ve hizmetleri ve fiyatları istediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar, web sitesini ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakabilir.
 • TUEGER’in, Siteye hyperlink ile bağlanan harici web siteler üzerinde herhangi bir kontrol olanağı bulunmamaktadır, dolayısıyla bu web sitelerin içeriğine ilişkin hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu web sitelerin kullanımı ile ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
 • Site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

İstanbul için 5 Günlük hava tahmini

ISTANBUL ISTANBUL


2011 lotterymatic ©