logo lotterymatic
Açıklama (Çıkmış Alanlar) dan (Benzer Alanlar) dan

6/49 Sayısal Lotoda 27,540 ALAN vardır. ALANLAR, her sayısal loto kolonundaki, Basamak-Tek-Toplam-Olasılık sayılarından beliren bir kümedir. Her çekilişin, kendine özel Basamak-Tek-Toplam-Olasılık değerleri vardır. Aşağıdaki resimde Alanlardan birkaç tanesi görünmektedir.


Alanlar

Alanları meyve Bahçeleri gibi düşünebilirsiniz. Bahçe içlerindeki rakamlar, meyve ağacı sayısını göstermekte olup, aslında ALAN ın olasılık sayısıdır. Her çekilişte Talih Kuşu, Bahçelerden birindeki ağaclardan birine tüner. Renkli Bahçeler Talih Kuşunun uğramış olduğu Bahçelerdir (Çıkmış ALANLAR) .
-Talih kuşu mavi renkli Bahçelere 1 defa,
-yeşil renkli Bahçelere 2 defa,
- sarı renkli Bahçelere 3 defa,
- kırmızı renkli bahçelere 4 defa uğramıştır.
Talih Kuşu, Beyaz renkli bahçelere henüz uğramamıştır. Renkli bahçelere komşu olan beyaz bahçelerin bağzıları renkli bahçelere (Benzer ALANLAR) dır. Aşağıdaki düğmelerden birini tıkladığınız zaman, Renkli veya Renkliye benzeyen Bahçelerden birinin içinden rastgele seçilen Sayısal Loto kolonu ekranınızda görünür. Kolonların hangi alandan seçildiği, liste başında belirtilmiştir. Her kolonun Basamak, Tek ve Toplam sayıları ALANA özel sayılardır.

BAŞA DÖN

BAŞA DÖN

BAŞA DÖN
Ana Sayfaya Dön